Elektroniczna platforma zakupowa Gminy Olszyna

Platforma Zakupowa

Witamy na platformie zakupowej Gminy Olszyna. Platforma zakupowa Marketplanet to narzędzie do przejrzystej komunikacji z wykonawcami. Wykonawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych. Jeśli chcą Państwo zostać wykonawcą Gminy Olszyna, zachęcamy do zapisania się do grup wykonawców. Dzięki platformie będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych.


Platforma eZamawiający to kompleksowe wsparcie udzielania i realizacji zamówień publicznych dla administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstw podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych.
Wszystko w jednym narzędziu, bezpiecznie, zgodnie z przepisami z wykorzystaniem nowoczesnych mechanizmów wspierających wybór Wykonawcy. To Twoja odpowiedź na zmieniające się Pzp.

Dowiedz się więcej o elektronizacji zamówień publicznych w Strefie Pzp.

W Strefie Pzp dzielimy się praktycznym podejściem zarówno z obszaru technologicznego, zakupowego jak i prawnego. Przybliżamy dobre praktyki elektronizacji oraz zmiany jakie niesie za sobą nowa ustawa Pzp. Poznaj perspektywę tysięcy już zelektronizowanych zamawiających, wykonawców oraz ekspertów Pzp. 

Platforma E-zamawiajacy