Informujemy że od wtorku 22 grudnia w sprzedaży znajduje się najnowszy numer Gazety Olszyńskiej, w którym znajdziecie m.in Państwo relację z uroczystości nadania imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego placowi pomiędzy ulicami Legnicką a Kolejową w Olszynie. 

Ponadto przeczytacie o Mikołajkach w Olszynie, niezwykłym depozycie z Lubania i Olszyny złożonym w kopule wieży jednego z kościołów, a także o gminnych inwestycjach - remoncie Półpiętra, końcu prac na nowym Ratuszu Miejskim, budowie drogi w centrum Olszyny i nowym Ośrodku Gminnej Służby Zdrowia a także remoncie drogi w Zapuście.

Anna Radzik i Zbigniew Madurowicz wprowadzą nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia a Burmistrz Leszek Leśko w swoim felietonie pt. Razem wytrwamy, doda nam otuchy i poinformuje o kilku milionach zł jakie Gmina Olszyna przed kilkoma dniami otrzymała na kolejne inwestycje, które będą realizowane na terenie naszej wspólnoty w roku 2021.

W numerze znajdziecie również informacje z olszyńskiej parafii, z Powiatu Lubańskiego oraz sporą dawkę informacji kryminalnych.

Redakcja